Kansas Jayhawk Community College Conference | ||||
2016 Spring All-Academic Selections | ||||
Basketball Men | Basketball Women | Cloud CCC | ||
Abe Elder | Cloud CCC | Erin Alexander | Cloud CCC | |
Duby Maduegbunam | Cloud CCC | Taylor Ames | Cloud CCC | |
Jesse Patrick | Cloud CCC | Kaley Broeckelman | Cloud CCC | |
Trayvon Hards | Coffeyville CC | Macy Davis | Cloud CCC | |
Darrion Strong | Coffeyville CC | Cara Glach | Cloud CCC | |
Hassan Attia | Colby CC | Courtney Freed | Cloud CCC | |
Dane Hrencher | Colby CC | Amaris Jones | Cloud CCC | |
Layton Leydig | Colby CC | Darby Price | Cloud CCC | |
Matthew LeBegue | Dodge City CC | Katelyn Thomson | Cloud CCC | |
Mario Ponds | Dodge City CC | Alexandria Arline | Coffeyville CC | |
Jordan Sintras | Dodge City CC | Caletria Curtis | Coffeyville CC | |
Gage Loy | Garden City CC | NaQari Harris | Coffeyville CC | |
Trent Webster | Hutchinson CC | Desiree Nelson | Coffeyville CC | |
Kyle Patrick | Hutchinson CC | Mackenzie Curry | Colby CC | |
Ty Simons | Hutchinson CC | Gillian Muniz | Colby CC | |
Anthony Naimie | Pratt CC | Clara Schwartz | Colby CC | |
Reed Stephens | Pratt CC | Amber Espinosa | Dodge City CC | |
William Adler | Butler CC | Alexus Johnson | Dodge City CC | |
Darius Redrick | Allen CC | Blair Johnson | Dodge City CC | |
Darren Spruill | Allen CC | Antania Newton | Dodge City CC | |
Derek Sharp | Neosho CCC | Rachel Slattery | Dodge City CC | |
Innocent Anavberokhai | Cowley CCC | Carly Bohannon | Fort Scott CC | |
Kyrece Mills | Cowley CCC | Alexis Byrnes | Fort Scott CC | |
Jon Murray | Kansas City Ks CC | Emalee Copeland | Fort Scott CC | |
David Adeyemo | Independence CC | Jordyn Danzer | Fort Scott CC | |
Tate Turner | Independence CC | Kayleigh Haggard | Fort Scott CC | |
Ezekiel Charles | Barton County CC | Kalynn Iseman | Fort Scott CC | |
Kamiron Luptak | Fort Scott CC | |||
Golf Men | Tabor Spurling | Fort Scott CC | ||
Jonathan Allen | Coffeyville CC | Jaymie Bernbeck | Garden City CC | |
Conner Antonetti | Coffeyville CC | Taylor Stahly | Hutchinson CC | |
Jeremy McVay | Coffeyville CC | Shayla Degarmo | Hutchinson CC | |
Cole Christain | Dodge City CC | Brenna McClure | Hutchinson CC | |
Dylan Coffer | Dodge City CC | Lakin Preisner | Hutchinson CC | |
Jace Larson | Dodge City CC | Kyla Williams | Hutchinson CC | |
Witchayapat Sinsrang | Dodge City CC | Elina Berzina | Independence CC | |
Michael Vazquez | Dodge City CC | Olivia Murdock | Independence CC | |
Jeremy Amerin | Garden City CC | Sarah Bartel | Independence CC | |
wyatt Burnett | Garden City CC | Anjo Battle | Independence CC | |
McKenzie McNish | Garden City CC | Kelsey Carpenter | Independence CC | |
Dominic Pollock | Garden City CC | Jala Jones | Independence CC | |
Luke Russell | Garden City CC | Maressah Milum | Independence CC | |
Connor Schultz | Garden City CC | Malorrie Kukovich | Independence CC | |
Skyler Tebo | Garden City CC | Szonja Vukov | Highland CC | |
Trevor Bauer | Hutchinson CC | Sidney Blackburn | Highland CC | |
Lewis Schenk | Hutchinson CC | Mattison Dusin | Pratt CC | |
Dax Shaw | Hutchinson CC | Dylan Eck | Pratt CC | |
Drake Dieker | Allen CCC | Aubree Nuest | Pratt CC | |
Robert Sellman | Allen CCC | Jazzmen Ortiz | Pratt CC | |
Shane Walden | Allen CCC | Megan Poole | Pratt CC | |
Dalton Ayres | Kansas City Ks CC | Rebecca Wyatt | Pratt CC | |
Jakkapat Horsangchai | Barton County CC | Imari Bell | Butler CC | |
Blake Huxman | Barton County CC | Nakylia Carter | Butler CC | |
Jared Oelke | Barton County CC | Alecia Gulledge | Butler CC | |
Hayley Leeper | Butler CC | |||
Nia Roberts | Butler CC | |||
Golf Women | Rachael Bruce | Allen CC | ||
Julia Dierker | Coffeyville CC | DaMonica Franklin | Allen CC | |
Cheyenne Musser | Coffeyville CC | Addison Haar | Allen CC | |
Desiree Nelson | Coffeyville CC | Sarah Poe | Allen CC | |
McKayla Hendrix | Dodge City CC | Josephine Reilly | Allen CC | |
Jacqueline Honings | Dodge City CC | Ashley Sally | Allen CC | |
Janae Champlin | Barton County CC | Ashley Washington | Allen CC | |
Presley Smith | Barton County CC | Haley Wilson | Allen CC | |
Daleen Turner | Barton County CC | Sharai Larry | Labette CC | |
Blake Wilt | Barton County CC | Samantha Ashida-Schwisow | Seward CCC | |
Axelle Bernard | Seward CCC | |||
Manuela Fungate | Seward CCC | |||
Tennis Men | Daniela Galindo | Seward CCC | ||
Benjamin Zoller | Cowley CCC | Joanna Grymek | Seward CCC | |
Timothy Fischer | Cowley CCC | Shania Liggett | Seward CCC | |
Blake Graham | Cowley CCC | Neidy Ocuane | Seward CCC | |
Ronald Rufyikiri | Cowley CCC | Erin Richardson | Seward CCC | |
Colton Hardin | Barton County CC | Leslie Speer | Seward CCC | |
Benjamin Zamora | Barton County CC | Morgan Finley | Neosho CCC | |
Ki'Asha Harris | Neosho CCC | |||
Michaela Hinton | Neosho CCC | |||
Tennis Women | Brooke Neal | Neosho CCC | ||
Madison Hoelting | Seward CCC | Bianca Valderrama | Neosho CCC | |
Tadiwanashe Mrewa | Seward CCC | Caitlin Williams | Neosho CCC | |
Peyton Adams | Cowley CCC | Devon Branch | Cowley CCC | |
Kasey Coker | Cowley CCC | Grace Diaz Brito | Cowley CCC | |
Sarah Frendo | Cowley CCC | Emilee Holloway | Cowley CCC | |
Abigail Garcia | Cowley CCC | Rhianna Mae Laing | Cowley CCC | |
Ashley Huslig | Cowley CCC | Ryleigh McCartney | Cowley CCC | |
Sara Petric | Cowley CCC | Amy O'Neil | Cowley CCC | |
Andjela Rajovic | Cowley CCC | Veronika Petkova | Cowley CCC | |
Logyn Williams | Cowley CCC | Makenzie Vining | Cowley CCC | |
Idah Longwe | Barton County CC | Erin Anderson | Kansas City Ks CC | |
Brooklyn Bockover | Kansas City Ks CC | |||
Wrestling | Janay Jacobs | Kansas City Ks CC | ||
Beau Brown | Colby CC | Sierra Roberts | Kansas City Ks CC | |
Gavin Grater | Colby CC | Brooklyn Wagler | Kansas City Ks CC | |
Josiah Seaton | Colby CC | Shelby Sahl | Johnson County CC | |
Andrew Beck | Pratt CC | Shaleia Jamison | Johnson County CC | |
Jose Cortez | Pratt CC | Marilyn Jones | Johnson County CC | |
Zachary Schridde | Pratt CC | Tracy Monahan | Johnson County CC | |
Dakota Jones | Labette CC | Austin Richardson | Johnson County CC | |
Darick Jones | Neosho CCC | Megan Jirak | Barton County CC | |
Kade Sander | Barton County CC | McKinna Kraus | Barton County CC | |
Katrina Roenfeldt | Barton County CC | |||
Baseball | ||||
John Badgett | Cloud CCC | Softball | ||
Kasey Biddle | Cloud CCC | Lexi Duhrkop | Cloud CCC | |
Alixon Herrera | Cloud CCC | Ann Flach | Cloud CCC | |
Zach Holmes | Cloud CCC | Bailee Larson | Cloud CCC | |
Chris Langin | Cloud CCC | Alison Rassette | Cloud CCC | |
Jordan Mehl | Cloud CCC | Leslie Schuetz | Cloud CCC | |
Brandon Mitchell | Cloud CCC | Adriane Buntin | Coffeyville CC | |
Alex Torkleson | Cloud CCC | Courtney Crane | Coffeyville CC | |
Nicholas Wordekemper | Cloud CCC | Rebecca Mullen | Coffeyville CC | |
Jason Chambers | Coffeyville CC | Madyson Smith | Coffeyville CC | |
Connor Crutchfield | Coffeyville CC | Molly Stevenson | Coffeyville CC | |
Tyleer Cunningham | Coffeyville CC | Rachael Trapp | Coffeyville CC | |
Garrett Degelos | Coffeyville CC | Danielle Asche | Colby CC | |
Alan Dunn | Coffeyville CC | Kylee Burnside | Colby CC | |
Joshua Fisher | Coffeyville CC | Hannah Charlton | Colby CC | |
Bradly Hershey | Coffeyville CC | Shelbie Day | Colby CC | |
Caleb Huffman | Coffeyville CC | Brittnee Higgs | Colby CC | |
Jacob Mitchell | Coffeyville CC | Abigayle Martin | Colby CC | |
Tyler Murphy | Coffeyville CC | Tay McWilliams | Colby CC | |
Benjamin Olsen | Coffeyville CC | Madison Motes | Colby CC | |
Tyler Olson | Coffeyville CC | Tahnee Saxton | Colby CC | |
Vincent Ramos | Coffeyville CC | Madison Shawver | Colby CC | |
Gareth Stroh | Coffeyville CC | Jennifer Slaughter | Colby CC | |
Lawfton Summers | Coffeyville CC | Collette West | Colby CC | |
Daniel Carseldine | Colby CC | Heather Amen | Dodge City CC | |
Lucas Ciacco | Colby CC | Candace Bollig | Dodge City CC | |
Luke Cox | Colby CC | Kayla Frazier | Dodge City CC | |
Ben Dalke | Colby CC | Marina Kelly | Dodge City CC | |
Jeremy Gwinn | Colby CC | Whitney Miller | Dodge City CC | |
Drake Kirkwood | Colby CC | Kaylie Schoendaller | Dodge City CC | |
Garrett Kirkwood | Colby CC | Mia Trujillo | Dodge City CC | |
Greg Leban | Colby CC | Kaylee Bart | Fort Scott CC | |
Dillon Pilch | Colby CC | Maria Beardsley | Fort Scott CC | |
Nick Priola | Colby CC | Kiara Boyd | Fort Scott CC | |
Trevor Smeeton | Colby CC | Taylor Brecheisen | Fort Scott CC | |
Harrison Stevens | Colby CC | Cheyenne Brewer | Fort Scott CC | |
Keith Wolverton | Colby CC | Allison Davis | Fort Scott CC | |
Cole Brandon | Dodge City CC | Sharon Morgan | Fort Scott CC | |
Layne Downing | Dodge City CC | Jenna Nevius | Fort Scott CC | |
Jeremy Hidalgo | Dodge City CC | Cheyenne Pierce | Fort Scott CC | |
Joshua Hill | Dodge City CC | Kaitlyn Tenholder | Fort Scott CC | |
Max Laney | Dodge City CC | Kristen Tyler | Fort Scott CC | |
Trace Mulberry | Dodge City CC | Mikayla Ussery | Fort Scott CC | |
Jason Nichols | Dodge City CC | Kylie Wilson | Fort Scott CC | |
Jake Pederson | Dodge City CC | Skyler Doughty | Garden City CC | |
Matthew Perea | Dodge City CC | Nicole Milford | Garden City CC | |
Robert Perea | Dodge City CC | Leisha Nakagawa | Garden City CC | |
Jay Rawlins | Dodge City CC | Cheyenne Phelps | Garden City CC | |
Jedd Andrade | Fort Scott CC | Kalie Vernon | Garden City CC | |
William Baker | Fort Scott CC | Mikenzie Lee | Hutchinson CC | |
Nicholas Banman | Fort Scott CC | Kristen Taylor | Hutchinson CC | |
Jacob Biller | Fort Scott CC | Nicole Pendleton | Hutchinson CC | |
Avery Boehm | Fort Scott CC | Kendall Blanco | Hutchinson CC | |
Taylor Fajardo | Fort Scott CC | Hannah Danielson | Hutchinson CC | |
Matt Hicks | Fort Scott CC | Bailey Ward | Hutchinson CC | |
Boby Johnson | Fort Scott CC | Lexi Eisenbart | Hutchinson CC | |
Connor Leach | Fort Scott CC | Faith Cain | Highland CC | |
Ryan McCollough | Fort Scott CC | Mikenzie Garvin | Highland CC | |
Kolton Meyer | Fort Scott CC | Samantha Hill | Highland CC | |
Taylor Nychyk | Fort Scott CC | Katie Lackner | Highland CC | |
Malik Sams | Fort Scott CC | Martina Lackner | Highland CC | |
Mitchell Sloan | Fort Scott CC | Kathryn Nordman | Highland CC | |
Andrew Tanous | Fort Scott CC | Konner Patterson | Highland CC | |
Miles Wagner | Fort Scott CC | Bailey Bryson | Pratt CC | |
Harrison Whitworth | Fort Scott CC | Madison Daily | Pratt CC | |
Mackay Williams | Fort Scott CC | Taylor Elliot | Pratt CC | |
Shandon Williams | Fort Scott CC | Emma Hall | Pratt CC | |
Connor Burns | Garden City CC | Emily Lucas | Pratt CC | |
Noah Draper | Garden City CC | Jacob Mader | Pratt CC | |
Reid Effrein | Garden City CC | Katherine Schrag | Pratt CC | |
Sean Kennedy | Garden City CC | Haley Turner | Pratt CC | |
Nathan Low | Garden City CC | Drea Lesure | Butler CC | |
Stephen Pagendarm | Garden City CC | Haylee Lorenz | Butler CC | |
Vincent Puma | Garden City CC | Kaelah McMullin | Butler CC | |
Jacob Tyrakoski | Garden City CC | Regan Mergele | Butler CC | |
Nicholas Ulmer | Garden City CC | Brynn Minor | Butler CC | |
Jaden Simmons | Hutchinson CC | Megan Wurts | Butler CC | |
Robert Milacki | Hutchinson CC | Caitlin Burns | Allen CCC | |
Eddie Ruskamp | Hutchinson CC | Alexis Campuzano | Allen CCC | |
William ervin | Hutchinson CC | Breanna Dinkel | Allen CCC | |
Kyle Cantu | Hutchinson CC | Tiana Ditto | Allen CCC | |
Ben Wusterbarth | Hutchinson CC | Madison Dugger | Allen CCC | |
Jakob Bubitz | Hutchinson CC | Marissa Lilly | Allen CCC | |
Mitchell Austin | Highland CC | Madison McGinness | Allen CCC | |
Tanner Dungan | Highland CC | Emma McManigal | Allen CCC | |
Jacob Hanson | Highland CC | Alexandra Morris | Allen CCC | |
Jacob Lentz | Highland CC | Baileigh Rager | Allen CCC | |
Robert Ruzicka | Highland CC | Delaney Umholtz | Allen CCC | |
Damian Vela | Highland CC | Ashley Womack | Allen CCC | |
Glen DesBouillons | Pratt CC | Alixandria Boulanger | Labette CC | |
Julio Ibarra | Pratt CC | Alexandra Brake | Labette CC | |
Daniel Johnson | Pratt CC | Samantha Gilstrap | Labette CC | |
Spencer Kraus | Pratt CC | Sierra Marquez | Labette CC | |
Nathan McBroom | Pratt CC | Hanna Million | Labette CC | |
Turner Middendorf | Pratt CC | Kendall Morisset | Labette CC | |
Easton Mitchell | Pratt CC | Lauren Selsor | Labette CC | |
Justin Navarat | Pratt CC | Abigail Shirley | Labette CC | |
Lane Workman | Pratt CC | Kennedy Brunson | Seward CCC | |
Ryan Siedel | Pratt CC | Hannah Clark | Seward CCC | |
James Smith | Pratt CC | Madeline Cordova | Seward CCC | |
Nathan Roth | Pratt CC | Jaidyn Mawhinney | Seward CCC | |
Benjamin Aguirre | Butler CC | Megan Olsen | Seward CCC | |
Sloan Baker | Butler CC | Allyson Copelin | Neosho CCC | |
Clayton Bauer | Butler CC | Sydney Hess | Neosho CCC | |
Caleb Cox | Butler CC | Kayla Osborne | Neosho CCC | |
Seth Crowe | Butler CC | Hannah Reed | Neosho CCC | |
John Gardner | Butler CC | Katelyn Shepard | Neosho CCC | |
Bryant Klusener | Butler CC | Kylie Fox | Cowley CCC | |
Kellen Myers | Butler CC | Carly Gum | Cowley CCC | |
Corbin Osburn | Butler CC | Bailee Henry | Cowley CCC | |
Benjamin Ramberg | Butler CC | Morgan Kirk | Cowley CCC | |
Luke reynolds | Butler CC | Ashley Mars | Cowley CCC | |
Joshua Rogers | Butler CC | Tabitha Swartz | Cowley CCC | |
Hayden Schaeffer | Butler CC | Torrye Tilman | Cowley CCC | |
Austin Weiser | Butler CC | Megan Carlson | Kansas City Ks CC | |
Benjamin Aslett | Allen CCC | Savannah Dungan | Kansas City Ks CC | |
Jacob Butterfield | Allen CCC | MaKayla Foskett | Kansas City Ks CC | |
Calan Castle | Allen CCC | Tiffany Killam | Kansas City Ks CC | |
Carson Crow | Allen CCC | Kaylynn Stratton | Kansas City Ks CC | |
Chandler Crow | Allen CCC | Kaytln Briegge | Johnson County CC | |
Gunar Drinnen | Allen CCC | Kelsee Henry | Johnson County CC | |
Gabriel Gomez | Allen CCC | Tara Hicks | Johnson County CC | |
Tristan Johnson | Allen CCC | Shelby Mansfield | Johnson County CC | |
Torey Jordan Jr. | Allen CCC | Kaitlyn Pearson | Johnson County CC | |
Derek Sallee | Allen CCC | Dakota Sanders | Johnson County CC | |
Matthew Sostarich | Allen CCC | Halle Still | Johnson County CC | |
Nathan Strobel | Allen CCC | Braydee Bakovich | Barton County CC | |
Tucker Sweely | Allen CCC | Kaylie Doll | Barton County CC | |
Torrence Sumerline Jr | Allen CCC | Kelsie Doll | Barton County CC | |
Derrick Weir | Allen CCC | Lilian Ertmann | Barton County CC | |
Danial Wilson | Allen CCC | Amanda Evans | Barton County CC | |
Jeffery Thompson Jr | Allen CCC | Leah Fisher | Barton County CC | |
Micah Elrod | Labette CC | Jayden Gonzales | Barton County CC | |
Kurtlin Hulette | Labette CC | Jenna Hosey | Barton County CC | |
Joshua Stephens | Labette CC | Emily Jacobs | Barton County CC | |
Crisitan Erives | Seward CCC | McKenna Mauler | Barton County CC | |
Chad Kennedy | Seward CCC | Caitlin Molyneux | Barton County CC | |
Josh Nicol | Seward CCC | Cadie O'Donnell | Barton County CC | |
Austin Bartosovsky | Seward CCC | Holly Posegate | Barton County CC | |
Darian Abram | Neosho CCC | Chasity Ward | Barton County CC | |
Caleb Biancareli | Neosho CCC | Brittany Wood | Barton County CC | |
Evan Bourn | Neosho CCC | |||
Brennon Covington | Neosho CCC | Track Women | ||
Aaron Dees | Neosho CCC | Deborah Ames | Cloud CCC | |
Andrew Johnson | Neosho CCC | Nayoka Clunis | Cloud CCC | |
Mason Knopp | Neosho CCC | Camila Faundez | Cloud CCC | |
Cooper Minnick | Neosho CCC | Courtney Freed | Cloud CCC | |
Brendan Skye | Neosho CCC | Randi Noll | Cloud CCC | |
Tanner Strickbine | Neosho CCC | Ashlyn Parrish | Cloud CCC | |
Ryan Toliver | Neosho CCC | Acacia Thalmann | Cloud CCC | |
Blake Tomasino | Neosho CCC | Elexis Ferguson Cooper | Coffeyville CC | |
Rilley Ulery | Neosho CCC | Brittnie Gunn | Coffeyville CC | |
Keller Agre | Cowley CCC | Tiffaney Johnson | Coffeyville CC | |
Reid Fehr | Cowley CCC | Kalei Matthews | Coffeyville CC | |
Bryce Fischer | Cowley CCC | Shalei Matthews | Coffeyville CC | |
Samuel Goodwin | Cowley CCC | Fabrianna Nation | Coffeyville CC | |
Riley Knudsen | Cowley CCC | Shaniqua Stevens | Coffeyville CC | |
Joshua Limes | Cowley CCC | Brandi Thomas | Coffeyville CC | |
Commor Litton | Cowley CCC | Aziza Kibet | Colby CC | |
Jacob Means | Cowley CCC | Sarah Myers | Colby CC | |
Jordan Miller | Cowley CCC | Danielle Roberson | Colby CC | |
Joel Spain | Cowley CCC | Brooke Woodward | Colby CC | |
Ryan Wieligman | Cowley CCC | Rachel Durler | Dodge City CC | |
Elijah Baig | Kansas City Ks Cc | Wendy Rodriguez | Dodge City CC | |
Cameron Bednar | Kansas City Ks Cc | Mattie Swisher | Dodge City CC | |
Ty Bradshaw | Kansas City Ks Cc | Luz Sanchez | Dodge City CC | |
Chad Cox | Kansas City Ks Cc | Sophie Shaull | Dodge City CC | |
Avery Filger | Kansas City Ks Cc | Shaley Shumate | Dodge City CC | |
Caleb Gray | Kansas City Ks Cc | Kyaunna Libby | Garden City CC | |
Dale Holtgrieve | Kansas City Ks Cc | Morgan Ash | Hutchinson CC | |
Jacob Purl | Kansas City Ks Cc | Emily Baldwin | Hutchinson CC | |
Joseph Ramos | Kansas City Ks Cc | Keagan Davis | Hutchinson CC | |
Chase Redick | Kansas City Ks Cc | Kortnie Harrison | Hutchinson CC | |
Brandon Reid | Kansas City Ks Cc | Kylie James | Hutchinson CC | |
Dalton Smith | Kansas City Ks Cc | Angela Lingg | Hutchinson CC | |
Ross Walker | Kansas City Ks Cc | Jaclyn Melillo | Hutchinson CC | |
Albert Woodard | Kansas City Ks Cc | Leah Nelson | Hutchinson CC | |
David Rich | Johnson County CC | Angelica Soria | Hutchinson CC | |
Brett Andersen | Johnson County CC | Holly Wright | Hutchinson CC | |
Maurice Bruce | Johnson County CC | Jessica Yenni | Hutchinson CC | |
Josh Crosby | Johnson County CC | Chelsea Gabriel | Highland CC | |
Andrew Green | Johnson County CC | Cassandra Childress | Highland CC | |
Ty Herrenbruck | Johnson County CC | Bailey Mistler | Highland CC | |
Austin Hoegerl | Johnson County CC | Alison Nutt | Highland CC | |
Grant Joppock | Johnson County CC | Breanna Phillips | Pratt CC | |
Tyler LaPlante | Johnson County CC | Elisabeth Richins | Pratt CC | |
Nick McMurray | Johnson County CC | Kristine Treijs | Pratt CC | |
Darren Nellor | Johnson County CC | Stephanie Givens | Pratt CC | |
Brett Nickle | Johnson County CC | Rachael Buzanowski | Butler CC | |
Mitchell Rogers | Johnson County CC | Ashley Ehrhart | Butler CC | |
Adam Thies | Johnson County CC | Valeriia Kostiuk | Butler CC | |
Tyler Watson | Johnson County CC | Madison McLaughlin | Butler CC | |
Daniel Wells | Johnson County CC | Justice Rice | Butler CC | |
Nicholas Wilson | Johnson County CC | Courtney Willis | Butler CC | |
Corrigan Bartlett | Barton County CC | Andrika Dawn | Allen CCC | |
Drake Bliss | Barton County CC | Kaitlyn Shoemaker | Allen CCC | |
Alan Clark | Barton County CC | Kristina Silvers | Allen CCC | |
Alex Feldkamp | Barton County CC | Courtney Griffiths | Cowley CCC | |
Mason Hightower | Barton County CC | Hannah Nalley | Cowley CCC | |
Mason Hiser | Barton County CC | Natalia Redondo Priet | Cowley CCC | |
Derek Johnson | Barton County CC | Tess Lauren Augustyn | Johnson County CC | |
Daniel Kohl | Barton County CC | Drue Bailey | Johnson County CC | |
Taylor Langston | Barton County CC | Sabrina Gretzmacher | Johnson County CC | |
Brant Millerborg | Barton County CC | Areka Hanson | Johnson County CC | |
Trey Pittman | Barton County CC | Jana Kotzman | Johnson County CC | |
Ryan Schippers | Barton County CC | Kayla McDougald | Johnson County CC | |
Ben Wright | Barton County CC | Alexa Pint | Johnson County CC | |
Colton Zink | Barton County CC | Abigail Smidt | Johnson County CC | |
Kayla VerMulm | Johnson County CC | |||
Ayesha Champagnie | Barton County CC | |||
Widline Lageroy | Barton County CC | |||
Julee McAtee | Barton County CC | |||
Brooklyn Polk | Barton County CC | |||
Track Men | ||||
Galen Allen | Cloud CCC | |||
Boone Cady | Cloud CCC | |||
Chance Chrisman | Cloud CCC | |||
Jace Coppoc | Cloud CCC | |||
Zane Downing | Cloud CCC | |||
Cody Huerter | Cloud CCC | |||
Lucas Jacobs | Cloud CCC | |||
Jamal Namous | Cloud CCC | |||
Brett Peters | Cloud CCC | |||
Zimbert Bramble | Coffeyville CC | |||
Josephus Davies | Coffeyville CC | |||
Quorteze Levy | Coffeyville CC | |||
Marcus Smith | Coffeyville CC | |||
Terrence Williams | Coffeyville CC | |||
Dustin Nading | Colby CC | |||
Julian Sanchez-Pinto | Colby CC | |||
John Neri | Dodge City CC | |||
Darius Herl | Dodge City CC | |||
Josh Stapleton | Dodge City CC | |||
Ethan Artzer | Hutchinson CC | |||
Tyler Balsters | Hutchinson CC | |||
Kamdon Basinger | Hutchinson CC | |||
Jacob Falder | Hutchinson CC | |||
Weston Riner | Hutchinson CC | |||
Seth Snelling | Hutchinson CC | |||
Matt Willis | Hutchinson CC | |||
Mark Meyer | Hutchinson CC | |||
Conner Bigham | Highland CC | |||
Christopher Essman | Highland CC | |||
Ryan Landry | Pratt CC | |||
Mason Buckmaster | Butler CC | |||
Kendal McGuire | Butler CC | |||
Colin Reichenberger | Butler CC | |||
Jeremy Brittain | Allen CCC | |||
Cole Brockman | Allen CCC | |||
Caleb Lovejoy | Allen CCC | |||
Ke'voughn Manning | Allen CCC | |||
Christopher Martin | Allen CCC | |||
Aaron Miller | Allen CCC | |||
Samuel Obando | Allen CCC | |||
Tanner Balsters | Cowley CCC | |||
Dylan Dyer | Cowley CCC | |||
Jacob Buchanan | Johnson County CC | |||
Nicholas Hocking | Johnson County CC | |||
Kyle Kieborz | Johnson County CC | |||
Skyler Stuke | Johnson County CC | |||
Joshua Washington | Johnson County CC | |||
Tyler Patterson | Barton County CC | |||
Alfredo Smith | Barton County CC | |||